Advokatų kontora Rumunijoje

Advokatų kontora Rumunijoje

Advokatų kontora „bnt“ Rumunijoje teikia teisines konsultacijas vietos ir užsienio klientams visais verslo teisės klausimais

Pagrindinis advokatų kontoros „bnt attorneys in CEE“ biuras įsikūręs pačiame Bukarešto centre, šalia žymiosios Romana aikštės, kurioje susitelkusios daugybė ambasadų ir diplomatinių atstovybių.

„bnt attorneys in CEE“ turi dar vieną biurą Rumunijoje, Timišoaroje, kuris koordinuoja veiklą vakarinėje šalies dalyje. Mūsų Timišoaros biuras įsikūręs viename iš žymiųjų istorinių pastatų pačioje įspūdingo Timišoaros senamiesčio širdyje.

Šiuo metu mūsų klientams teisines konsultacijas teikia beveik 30 teisininkų, mokesčių konsultantų ir kitų specialistų komanda. „bnt“ Rumunijos biurams vadovauja partneriai Ovidiu Valeanu, Vlad Cirjan ir Radu Gilescu.

bnt Gilescu Valeanu & Partners
Bucharest Office
Str. Gen. Ernest Brosteanu nr. 31,
010527 Bucuresti/Bucharest
Phone +40 21 311 1213
Fax +40 21 214 2470
info.ro@bnt.eu

Partners Romania

  • Profilio nuotrauka

    Ovidiu Văleanu

    Avocat, MBA

    Partner

    T +40723239347
    ovidiu.valeanu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, REAL ESTATE, CONSTRUCTION AND PUBLIC PROCUREMENT, Energetika
  • Profilio nuotrauka

    Radu Gilescu

    Avocat

    Partner

    T +40722283644
    radu.gilescu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Vokiečių, Rumunų
    Kompetencija: BANKROTAS IR ĮMONIŲ RESTRUKTŪRIZAVIMAS, GINČŲ SPRENDIMAS
  • Profilio nuotrauka

    Iuliana Dinu

    Avocat

    Partner

    T +40723545573
    iuliana.dinu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: NEKILNOJAMAS TURTAS, DARBO TEISĖ
  • Profilio nuotrauka

    Vlad Cîrjan

    Avocat

    Partner

    T +40722155771
    vlad.cirjan@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Prancūzų, Rumunų
    Kompetencija: BANKROTAS IR ĮMONIŲ RESTRUKTŪRIZAVIMAS, REAL ESTATE, CONSTRUCTION AND PUBLIC PROCUREMENT, GINČŲ SPRENDIMAS, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Adela Raluca Fara - Trion

    Avocat

    Partner

    T +40356007033
    adela.fara@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Prancūzų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, DARBO TEISĖ

Associated Partners Romania

Associates Romania

  • Profilio nuotrauka

    Catalin Simionescu

    Avocat

    Senior Associate

    T +40213111213
    catalin.simionescu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI
  • Profilio nuotrauka

    Andrei Balan

    Avocat

    Associate

    T +40356007033
    andrei.balan@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: GINČŲ SPRENDIMAS, DARBO TEISĖ, IP, IT AND DATA PROTECTION, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Alina Ramona Valeanu

    Avocat

    Senior Associate

    T +40213111213
    alina.valeanu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Italų, Rumunų
    Kompetencija: GINČŲ SPRENDIMAS, IP, IT AND DATA PROTECTION, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Tiberia Karina Hompot

    Avocat

    Associate

    T +40 21 311 1213
    tiberia.hompot@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Prancūzų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, NEKILNOJAMAS TURTAS, GINČŲ SPRENDIMAS, DARBO TEISĖ, GYVYBĖS MOKSLAI IR FARMACIJA
  • Profilio nuotrauka

    Vlad Ștefan Gorici

    Avocat

    Associate

    T +40356007033
    vlad.gorici@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Vokiečių, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, NEKILNOJAMAS TURTAS, GYVYBĖS MOKSLAI IR FARMACIJA
  • Profilio nuotrauka

    Petunia Spria Enciu

    Avocat

    Associate

    T +40213111213
    petunia.enciu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Vokiečių, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, BANKROTAS IR ĮMONIŲ RESTRUKTŪRIZAVIMAS, DARBO TEISĖ, GYVYBĖS MOKSLAI IR FARMACIJA
  • Profilio nuotrauka

    Clara Toplicianu

    Avocat

    Senior Associate

    T +40 213111213
    clara.toplicianu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Prancūzų, Rumunų
    Kompetencija: REAL ESTATE, CONSTRUCTION AND PUBLIC PROCUREMENT, GINČŲ SPRENDIMAS, DARBO TEISĖ, IP, IT AND DATA PROTECTION, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Patricia Florina Gorici

    Avocat

    Associate

    T +40 356 007 033
    patricia.gorici@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Prancūzų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, GINČŲ SPRENDIMAS, DARBO TEISĖ, IP, IT AND DATA PROTECTION
  • Profilio nuotrauka

    Mădălina Stoican

    Avocat

    Associate

    T +40 213111213
    madalina.stoican@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, BANKROTAS IR ĮMONIŲ RESTRUKTŪRIZAVIMAS, REAL ESTATE, CONSTRUCTION AND PUBLIC PROCUREMENT, GINČŲ SPRENDIMAS, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Ioana Alexandra Bahadir

    Avocat

    Senior Associate

    T +40 213111213
    ioana.bahadir@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: REAL ESTATE, CONSTRUCTION AND PUBLIC PROCUREMENT, GINČŲ SPRENDIMAS, IP, IT AND DATA PROTECTION, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Victor Stănilă

    Avocat

    Of Counsel

    T +40 213111213
    victor.stanila@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Portugalų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, GINČŲ SPRENDIMAS, DARBO TEISĖ, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Oana Claudia Brotac

    Avocat

    Of Counsel

    T +40213111213
    oana.brotac@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Prancūzų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, GINČŲ SPRENDIMAS, GYVYBĖS MOKSLAI IR FARMACIJA, Energetika
  • Profilio nuotrauka

    Roxana Daniela Pogan

    Avocat

    Junior Associate

    T +40356007033
    roxana.pogan@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: GINČŲ SPRENDIMAS, DARBO TEISĖ, Teisminiai ginčai
  • Profilio nuotrauka

    Ana Neagu

    Avocat

    Associate

    T +40 213111213
    ana.neagu@bnt.eu
    Rumunija

    Kalba: Anglų, Rumunų
    Kompetencija: ĮMONIŲ TEISĖ. ĮMONIŲ ĮSIGIJIMŲ IR SUSIJUNGIMŲ SANDORIAI, GINČŲ SPRENDIMAS